Responsywna strona internetowa dla Ristorante La Rocca

Mimo, iż realizacja ta znajduje się w naszym portfolio, postanowiliśmy umieścić ją również na naszym blogu z prostej przyczyny – wprowadziliśmy szereg autorskich rozwiązań mających na celu jak najprostszą obsługę z poziomu panelu administracyjnego.

Karta menu została zaprezentowana w taki sposób, aby Klient przeglądając ją przy pomocy smartphone’a miał łatwy dostęp do wszystkich interesujących do informacji i w prosty sposób przeglądał dostępne dania.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby całość prezentowała się idealnie na większości urządzeń mobilnych jak i na laptopach, a nawigacja po serwisie była intuicyjna i przejrzysta.

Strona internetowa została wykonana w technice Responsive Web Design, co oznacza, że dostosowuje się ona do ekranu, na którym jest wyświetlana, aby zapewnić łatwą dostępność i przejrzystość wszystkich informacji na niej zawartych. Kod natomiast został zoptymalizowany pod kątem SEO.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania - skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Przemysław Imiałek, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Studio Projektowe DESIGNIO, ul. 26 Kwietnia 69, 71-126 Szczecin, NIP: 852-237-96-69. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Studio DESIGNIO istnieje na szczecińskim rynku od 2009 roku. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu partnerów biznesowych. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i rozpocznij z nami współpracę już dziś.

Strona wykorzystuje pliki Cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików Cookies, klikając w przycisk "Ustawienia".

UstawieniaRozumiem i akceptuję