Responsywna strona internetowa dla Ristorante La Rocca

Mimo, iż realizacja ta znajduje się w naszym portfolio, postanowiliśmy umieścić ją również na naszym blogu z prostej przyczyny – wprowadziliśmy szereg autorskich rozwiązań mających na celu jak najprostszą obsługę z poziomu panelu administracyjnego.

Karta menu została zaprezentowana w taki sposób, aby Klient przeglądając ją przy pomocy smartphone’a miał łatwy dostęp do wszystkich interesujących do informacji i w prosty sposób przeglądał dostępne dania.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby całość prezentowała się idealnie na większości urządzeń mobilnych jak i na laptopach, a nawigacja po serwisie była intuicyjna i przejrzysta.

Strona internetowa została wykonana w technice Responsive Web Design, co oznacza, że dostosowuje się ona do ekranu, na którym jest wyświetlana, aby zapewnić łatwą dostępność i przejrzystość wszystkich informacji na niej zawartych. Kod natomiast został zoptymalizowany pod kątem SEO.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania - skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Studio DESIGNIO istnieje na szczecińskim rynku od ponad 8 lat. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu partnerów biznesowych. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i rozpocznij z nami współpracę już dziś.