Zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej dla Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. nie było łatwym zadaniem, jednak dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie webdesign’u, udało nam się sprostać postawionym wymaganiom. Layout zgodnie z założeniem zachował prostotę i przejrzystość, a interaktywne elementy w znaczący sposób poprawiły wrażenia wizualne.

Strona internetowa została wykonana w technologii Responsive Web Design, przez co jest łatwa w odbiorze nie tylko na komputerach stacjonarnych czy laptopach, ale również dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony oraz tablety. Dodatkowo zaimplementowane zostały mechanizmy wpływające na jej pozycje w wyszukiwarce Google.

System zarządzania treścią został zmodyfikowany w taki sposób, aby w maksymalny sposób ułatwić i przyspieszyć pracę oraz aktualizację danych na podstronach serwisu.

Strona internetowa dla Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Strona internetowa dla Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania - skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Przemysław Imiałek, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Studio Projektowe DESIGNIO, ul. 26 Kwietnia 69, 71-126 Szczecin, NIP: 852-237-96-69. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Studio DESIGNIO istnieje na szczecińskim rynku od 2009 roku. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu partnerów biznesowych. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i rozpocznij z nami współpracę już dziś.

Strona wykorzystuje pliki Cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików Cookies, klikając w przycisk "Ustawienia".

UstawieniaRozumiem i akceptuję