Google mobile-first index

Zgodnie z myślą przedstawioną w 2015 roku odnośnie wizji „mobile first”, Google dzieli ranking stron, co oznacza że wyniki będą w dużej mierze uzależnione od mobilnej wersji treści, nawet w przypadku wyszukiwania przy użyciu komputerów stacjonarnych.

Coraz więcej wyszukiwań pochodzi z urządzeń mobilnych, w związku z czym Google stara się, aby rezultaty wyników wyszukiwania były ściśle dopasowane do oczekiwań osób wysyłających zapytania – użytkowników smartfonów czy tabletów.

Podejmując decyzję o budowie nowego serwisu www, należy w pierwszej kolejności rozważyć przygotowanie wersji mobilnej, a dopiero w późniejszym czasie rozbudowę i wykonanie wersji na komputer stacjonarny.

Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie zaprojektowania witryny w technologii Reponsive Web Design, dzięki czemu treści będą identyczne zarówno w wersji na smartfony, jak i tej na komputery stacjonarne.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania - skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Przemysław Imiałek, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Studio Projektowe DESIGNIO, ul. 26 Kwietnia 69, 71-126 Szczecin, NIP: 852-237-96-69. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Studio DESIGNIO istnieje na szczecińskim rynku od 2009 roku. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu partnerów biznesowych. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i rozpocznij z nami współpracę już dziś.

Strona wykorzystuje pliki Cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików Cookies, klikając w przycisk "Ustawienia".

UstawieniaRozumiem i akceptuję