Czym jest system CMS?

CMS to skrót od angielskiego Content Management System (System Zarządzania Treścią).

Strony internetowe wyposażone w tego rodzaju system, pozwalają na samodzielne zarządzanie treścią bez jakiejkolwiek znajomości języka programowania. Dodawanie, modyfikowanie i usuwanie wszelkiego rodzaju danych takich jak zdjęcia, teksty, filmy czy nawet całych podstron odbywa się poprzez wybór odpowiednich opcji w panelu administracyjnym dołączonym do strony internetowej.

Najpopularniejszym na świecie systemem do zarządzania treścią, a zarazem w naszym mniemaniu najłatwiejszym w obsłudze jest WordPress. System ten posiada wbudowany język polski, co czyni go jeszcze bardziej przystępnym dla zwykłego użytkownika.

Wg statystyk, ponad 25% witryn na świecie korzysta z tego systemu.

Nasze strony internetowe również tworzymy w oparciu o system CMS WordPress, dzięki czemu użytkownicy nie mają żadnych problemów z ich obsługą, a częste, najczęściej automatyczne aktualizacje oprogramowania sprawiają, że jest ono wyjątkowo bezpieczne.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania - skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Przemysław Imiałek, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Studio Projektowe DESIGNIO, ul. 26 Kwietnia 69, 71-126 Szczecin, NIP: 852-237-96-69. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Studio DESIGNIO istnieje na szczecińskim rynku od 2009 roku. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu partnerów biznesowych. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i rozpocznij z nami współpracę już dziś.

Strona wykorzystuje pliki Cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików Cookies, klikając w przycisk "Ustawienia".

UstawieniaRozumiem i akceptuję